Scroll to top
Menü
Back
Public

Online Diyet

Scroll

Online Diyet ve Zayıflama Uzmanı

Yoğun iş temposundan dolayı diyetisyene vakit ayıramayanlar, yaşadıkları şehirde diyetisyene ulaşamayanlar için uygulanan bu yöntemle size bir telefon kadar uzaklıktayız. Diyetisyen desteği ile hazırlanan kişiye özel beslenme programınızısize ulaştırıyor sonrasında telefon görüşmeleri ile sizleri takip ediyoruz.

Online diyet danışmanlığı almak için aşağıdaki formu doldurunuz.

  • Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra, sizin yaşamınız, sağlık durumunuz ve beslenme alışkanlıklarınız ile ilgili bilgi alabilmek için oluşturduğumuz ‘’beslenme bilgi formunu’’ doldurduktan sonra eğer var ise son 6 ay içerisinde yaptırmış olduğunuz kan tahlilleri ile birlikte bize göndermenizi istiyoruz.
  • Formu bize ilettikten sonra 1-2 iş günü içerisinde size telefonla arayarak ayrıntılı bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Eksik bilgileri veya sizin sormak istediklerinizi cevaplıyoruz
  • Telefon görüşmesinden sonra size özel hazırlanmış olan beslenme programınızı hazırlayıp mail veya whatsapp üzerinden size iletiyoruz.
  • Beslenme programının iletildiği gün başlangıç kabul edilerek her hafta aynı gün aynı saatte sizden tartı sonuçlarınızı bekliyoruz.
  • Tartı sonuçlarını aldıktan sonraki gün tekrardan size özel olan beslenme programını hazırlayarak size mail veya whatsapp yoluyla yeni beslenme programınızı iletiyoruz.
  Aslı Özkan - DoktorTakvimi.com