Scroll to top
Menü
  

Hakkımızda

ÇORLU BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI MERKEZİ

1993 yılı Çorlu doğumluyum. İlkokul ve lise öğrenimimi burada tamamladıktan sonra kazanmış olduğum İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2016 yılında onur öğrencisi olarak mezun oldum.

Üniversite hayatım süresince birçok hastanede çeşitli alanlarda gönüllü ve zorunlu stajlarımı yaptım. İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dahiliye, poliklinik ve yetişkin beslenmesi; İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi mutfağında kurum beslenmesi; İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çocuk beslenmesi; Özel Kozyatağı Acıbadem Hastanesi’nde poliklinik ve klinik bölümlerinde nutrisyon desteği yetişkin ve çocuk beslenmesi üzerinde stajlarımı tamamladım.

Lisans eğitimi süresince çeşitli sunum ve makaleler hazırladım. Üniversite bitirme tezi olarak “ Bilgi Üniversitesi Hemşirelik Bölümü Öğrencilerinin Beslenme Alışkanlıklarının Saptanması ve Olası Yeme Bozukluklarının Değerlendirilmesi “ konusunda hazırladım.

Bariatrik cerrahi diyetisyenliği, onkoloji diyetisyenliği, yeme bozukluğu diyetisyenliği kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katıldım.

Mezun olduktan bir süre sonra Çorlu’ da bulunan Life Express Fitness Club’ da çalıştıktan sonra Kasım 2017’ den itibaren kendi ofisimde bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

Misyonumuz

Sağlığınızı koruyarak, dengeli ve yeterli beslenmenize kendimize has menülerle katkı sağlıyoruz.

Vizyonumuz

İnsan sağlığının öneminin bilincinde, vücudunuza en faydalı gıdaları analiz ederek formda ve sağlıklı bir hayat sürmenizi sağlamaktır.