Scroll to top
Menü

Sizden Gelenler

Kilo almaya başladıktan sonra özgüven, sağlık ve motivasyonumu kaybettiğimi düşünüyordum.Sağlıklı yaşamın ön koşulu sağlıklı beslenmek ve bunu devam ettirmektir.Aslı Hanım'ın yardımı ve kendime olan inancım ile kısa sürede sağlıklı beslenmeyle gelen başarı. Bu yolda bana yardımcı olduğunuz için teşekkürler Aslı Hanım.

— Berkay A.

Danışan

İlerleyen yaşımla birlikte kilo vermenin benim için çok zor olduğunu düşünüyordum.Diyet yapmanın çok zahmetli ve maliyetli olduğunu düşünerek hep uzak durdum.Kilolarım da artınca bir tavsiye üzerine Aslı Hanım ile tanıştım. 2 ay gibi kısa bir sürede 8 kilo kaybettim ve bu kilo kaybını yaşarken doya doya beslenerek, canımın çektiğini göz hakkı diyerek tükettiğim bir beslenme ile sağlıklı bir şekilde hala kilo kaybı yaşıyorum.

— Sabiha Ö.

Danışan

Acil kilo vermem lazım!! diyerek gittim ve şu an 4.4 kilo kaybettim.Kendimi daha hafif ve mutlu hissediyorum.Sürekli Aslı Hanımla iletişim halinde olmak beni daha çok motive ediyor ve sağlıklı beslenme ile ilgili her konuda danışabiliyorum.

— Meltem K.

Danışan

Bir doktor olarak Aslı Hanım’ı tavsiye ediyorum, doktordan tavsiye diyetisyen. Çok memnun kaldım, 10 numara bir diyetisyen kendise. Verdiği listeler kişisel, bu şekilde basma kalıp düşünceleri tamamen yıkıyor.

— O.Ş.

Danışan

Aslı Hanım mesleğinde gayet başarılı bir diyetisyen. Zayıflamak amaçlı gidiyorum. 3,5 aydır gidiyorum hedefime ulaştım ama devam ediyorum gitmeye. Çok sıcak kanlı, ilgili, takibini çok güzel yapan bir diyetisyen Aslı Hanım, çok memnunum. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

— B.

Danışan

Oğlumun referansı ile gittim oğlum önce kendi gitti kilo verdi bana tavsiye etti bende gittim. Benim kolestrolüm yüksekti kilo vermem gerekiyordu bunun için gittim şuanda da çok memnunumm.Bu süreçte zayıfladım biraz hafifledim başım dönmüyor. Yolda yürürken kilodan boğazımda tıkanma oluyordu şuan yürüüyüş yaparken bile tıkanmıyorum.Takibinden ve yönlendirmesinde memnunum.Yakınlarıma da tavsiye ediyorum.İhtiyacı olan arkdaşlarımı yönlendiriyorum

— M.

Danışan

Tanıdığım aracılığıyla tercih ettim.fazla kilom vardı zayıflamak amaçlı gittim nisan ayında başladım 11 kilo kaybettim hala danışanı olmaya devam ediyporum bugun de Aslı hanımla beraberdik. Çok güzel konuşuyor ikna ediyor danışanı çok güzel motive ediyor. Mesleğini çok severek yapıyor bunu da danışanına yansıtıyor. Diyeti çok aşırı derece sıkmıyor sürekli listeyi değiştiriyor aç kalmadan kilo veriyorum alternatifler sunuyor sıkılmadan kilo veriyorum.Takibinden ve yönlendirmesiden çok memnunum yakınlarımda yönlendirdim benimle bir kaç tanıdığımıda götürdüm.

— Ç.

Danışan

Referansla ulaştım kiloluydum zayıflamak için tercih ettim ben sigarayı bırakınca kilo aldım doktorumda kilo vermem gerektiğini belirtti bunun için tercih ettim. Hazırladıkları diyet listesiyle çok güzle kilo verdim aç kalmadan açlık hisettmedim hatt midem toparlandıkça verdikleri liste bana fazla bile geldi.İlgisi güzel günde 3 litre su içtim.Kilo vermeye devam ediyprum 104.60 kilodan 89 kiloya düştüm.Spor yapamadan kilo verdim.Oturduğum yerden kilo verdim .Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum.Yakınlarıma da tavsiye ediyorum.Kilo vermişsin diyenlere öneriyorum.

— N.

Danışan

Referans ile gittim. Arkadaşım diyet konularına oldukça yakındı ön görüsü Aslı hanım için olumluydu ben de tercih ettim. Sempatik bir doktor. İnsanları yormadan, sıkıntıya düşürmeden diyet programı veriyor. Güzel bir sonuç aldım.142 kiloydum 16 kilo kadar verdim. 45 günde sporsuz verdim hemde bu kiloyu. Aç kalmıyorum kesinlikle ve günlük yaşantıma uygun program hazırlıyor ben de zorlanmadan yapıyorum. İstediğim zaman sıkıntısız ulaşabiliyorum. Yakınlarıma tavsiye ettim.

— M.

Danışan

Doktor arkadaşım önerdi bana onun referans ile gittim Aslı hocaya.İşini çok iyi yapıyor. Danışanlarına oldukça iyi destek veriyor. Benimle çok ilgileniyor. Bazı şeyleri yiyip yememe konusunda aradığım zaman ulaşıyorum kendisine. Olumlu sonuç aldım ve halen devam ediyorum. Verdiği diyet listesinden memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

— A.

Danışan

Referans ile gittim.Sağlıklı olmak için ve kilo artışımı durdurmak için gittim. Aslı hanım çok güler yüzlü birisi.Danışanlarına karşı oldukça ilgili.İşinde başarı olduğuna inanıyorum.40 günde çok güzel sonuçlar aldım.Soru cevap şeklinde diyet listesi hazırlıyor bundan kaynaklı günlük hayatınızda zorlanmadan yapıyorsunuz.Takibinden ve yönledirmesinden memnun kaldım.Telefonla her türlü ulaşıyorum kendisine.Yakınlarıma öneriyorum.Teşekkür ederim kendisine.

— Y.

Danışan

Gittiğim için tanıştığım için çok memnunum. Sağlıma kavuştum onunla birlikte. Kontrolsüzce kilo almaya başlamıştım sayesinde diyeti sevdim. Hiç acıkmadan açlık hissetmeden 2,5 ayda vermek istediğim tüm kilolarımdan kurtuldum ve çok sağlıklıyım. Tahlil sonuçlarımın hepsi düzeldi. Herkese tavsiye ederim.Güler yüzlü,pozitif enerjili,ilgili,alakalı bir diyetisyen Aslı Hanım..

— D.Ş.

Danışan

Aslı Hanım,istikrarlı,genç,pozitif enerji dolu güler yüzlülüğü ile stressiz zayıflatan tek diyetisyen.Başarılarınızın devamını diliyorum iyi ki hayatımızdasınız sizinle birlikte doğru beslenmeyi öğrendik

— C.N.

Danışan

Gittiğim için tanıştığım için çok memnunum. Sağlıma kavuştum onunla birlikte. Kontrolsüzce kilo almaya başlamıştım sayesinde diyeti sevdim. Hiç acıkmadan açlık hissetmeden 2,5 ayda vermek istediğim tüm kilolarımdan kurtuldum ve çok sağlıklıyım. Tahlil sonuçlarımın hepsi düzeldi. Herkese tavsiye ederim.Güler yüzlü,pozitif enerjili,ilgili,alakalı bir diyetisyen Aslı Hanım..

— O.

Danışan

Aslı Hanım’a gitmeye başladığımda 103 kg’dım. 4 aydır gidiyorum kendisine ve 10 kg verdim bu sürede. İletişimi çok güzel, güler yüzlü, arkadaş gibi danışanları ile rahatlıkla her sorununuzu söyleyebiliyorsunuz kendisine. Verdiği listelerle hiç açlık hissetmiyorum, rahatlıkla uygulayabiliyorum, zorlanmıyorum. Herkese tavsiye ederim. Beni gören herkes şaşırıyor, nasıl kilo verdiğimi soruyorlar, ben de Aslı Hanım’ı söylüyorum.

— S.

Danışan

Aslı Hanım ile çok kısa sürede istediğim kiloma kavuştum. Çok uzun bir araştırma sonucunda kendisine gitme kararı aldım. Enerjik, pratik ve çok güler yüzlü hiç bir detayı atlamadan dinledi ve hayat tarzıma uygun esnek bir beslenme programı çıkardı.

— A.N.

Danışan